TUINMEUBELEN STAPELBAAR BUITEN MIAMI IN DONKERGRIJZE HARS
€ 862,72
incl btw
€ 712,99
Excl BTW
€ 862,72
incl btw
€ 712,99
Excl BTW
€ 819,58 incl btw
€ 677,34 Excl BTW
-5% op dit product met RETIF PRO+ - Lidmaatschap 100% terugbetaald tot 31/05/2026
Jaarabonnement voor €39
Meer informatie
• Online niet beschikbaar
Informeer mij wanneer dit product op voorraad is
Verkocht door RETIF en rechtstreeks verzonden door onze leverancier: VALERO - 5002
Referentie: 400451
Deze lounge van gevlochten imitatiehars is stapelbaar en licht van gewicht en stelt u in staat om een ??loungeplek op uw terras te creëren en hem gemakkelijk op te bergen
Referentie: 400451
Deze lounge van gevlochten imitatiehars is stapelbaar en licht van gewicht en stelt u in staat om een ??loungeplek op uw terras te creëren en hem gemakkelijk op te bergen
Omschrijving
Stapelbare lounge gemaakt van duurzaam en weerbestendig hars versterkt met glasvezel voor café, bar, restaurant. UV-bestendig. Gebruik binnen of buiten. Donkergrijze kleur. Set bestaande uit: 1 bank L128XD77XHd89/Ha38cm en zijn kussen + 2 fauteuils L72XD76XHd89/Ha38cm en hun kussen + 1 rechthoekige salontafel L92XD53XH45cm + 2 vierkante salontafels L45XD45XH45cm
Onlangs Bekeken Producten
Ontvang direct 5% korting op de volledige RETIF-catalogus en ontdek meer aanbiedingen in ons RETIF PRO+-programma
*Na één jaar eindigt het abonnement automatisch
Deze lounge van gevlochten imitatiehars is stapelbaar en licht van gewicht en stelt u in staat om een ??loungeplek op uw terras te creëren en hem gemakkelijk op te bergen
Omschrijving
Stapelbare lounge gemaakt van duurzaam en weerbestendig hars versterkt met glasvezel voor café, bar, restaurant. UV-bestendig. Gebruik binnen of buiten. Donkergrijze kleur. Set bestaande uit: 1 bank L128XD77XHd89/Ha38cm en zijn kussen + 2 fauteuils L72XD76XHd89/Ha38cm en hun kussen + 1 rechthoekige salontafel L92XD53XH45cm + 2 vierkante salontafels L45XD45XH45cmAfmetingen en gewicht
| Hoogte | 89 cm |
|---|---|
| Breedte | 72 cm |
| Diepte | 76 cm |
| Netto gewicht | 41 kg |
Specificaties
| Gebruik | Buiten |
|---|---|
| Vouwbaar artikel | Nee |
| Samenstelling tafel | Tafelblad + voet |
| Familie | MOBILIER DE TERRASSE, EXT. |
| Primaire kleur | Grijs |
| Primair materiaal | Plastic |