Schotels ø13,8cm groen melamine - per 12
Verkocht per 12 stuks voor € 3,084 per stuk Verkocht per 12 stuks voor € 2,549 per stuk
Verkocht per 12 stuks voor € 2,928 per stuk Verkocht per 12 stuks voor € 2,42 per stuk
Omschrijving
Materiaal : Melanine
Onlangs Bekeken Producten
Ontvang direct 5% korting op de volledige RETIF-catalogus en ontdek meer aanbiedingen in ons RETIF PRO+-programma
*Na één jaar eindigt het abonnement automatisch
Omschrijving
Kleur : GroenMateriaal : Melanine
Documenten
ProductinformatieAfmetingen en gewicht
| Hoogte | 5 mm |
|---|---|
| Breedte | 13.8 cm |
| Diepte | 13.8 cm |
| Netto gewicht | 73 g |
Specificaties
| Vetvrij | Ja |
|---|---|
| Made in France | Neen |
| Mag in de microgolfoven | Nee |
| Voedingsnorm | Geschikt voor contact met levensmiddelen |
| Recycleerbaar | Ja |
| Recyclage | Nee |
| éénmalig gebruik | Nee |
| Herbruikbare | Ja |
| Mag in de oven | Nee |
| Afbreekbaar | Neen |
| Composteerbaar | Neen |
| Diepvriezer compatibel | Neen |
| Vorm | Rond |
| Familie | EMBALLAGE TRAITEUR |
| Primaire kleur | Groen |
| Primair materiaal | Melamine |
| Type verpakking | Zakje |