Sauskommetje 150ml ø10,2cm bruin melamine - per 48
Verkocht per 48 stuks voor € 3,136 per stuk Verkocht per 48 stuks voor € 2,591 per stuk
Verkocht per 48 stuks voor € 2,819 per stuk Verkocht per 48 stuks voor € 2,33 per stuk
Omschrijving
Materiaal : Melanine
Onlangs Bekeken Producten
Verjaardagsaanbieding - 100% terugbetaald lidmaatschap
*Na één jaar eindigt het abonnement automatisch
Omschrijving
Kleur : BruinMateriaal : Melanine
Documenten
ProductinformatieAfmetingen en gewicht
| Hoogte | 5 mm |
|---|---|
| Breedte | 10.2 cm |
| Diepte | 10.2 cm |
| Netto gewicht | 86 g |
Specificaties
| Vetvrij | Ja |
|---|---|
| Made in France | Neen |
| Mag in de microgolfoven | Nee |
| Voedingsnorm | Geschikt voor contact met levensmiddelen |
| Recycleerbaar | Ja |
| Recyclage | Nee |
| éénmalig gebruik | Nee |
| Herbruikbare | Ja |
| Mag in de oven | Nee |
| Afbreekbaar | Neen |
| Composteerbaar | Neen |
| Diepvriezer compatibel | Neen |
| Inhoud (cl) | 15 |
| Vorm | Rond |
| Familie | EMBALLAGE TRAITEUR |
| Primaire kleur | Kastanjebruin |
| Primair materiaal | Melamine |
| Type verpakking | Zakje |

