Placemats spunbond 60 g/m2 30x40cm marineblauw pp - per 800
Verkocht per 800 stuks voor € 0,073 per stuk Verkocht per 800 stuks voor € 0,06 per stuk
Verkocht per 800 stuks voor € 0,073 per stuk Verkocht per 800 stuks voor € 0,06 per stuk
Omschrijving
Materiaal : non woven
Onlangs Bekeken Producten
Ontvang direct 5% korting op de volledige RETIF-catalogus en ontdek meer aanbiedingen in ons RETIF PRO+-programma
*Na één jaar eindigt het abonnement automatisch
Omschrijving
Grote keuze aan kleurenMateriaal : non woven
Documenten
ProductinformatieAfmetingen en gewicht
| Hoogte | 2 mm |
|---|---|
| Breedte | 30 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Netto gewicht | 8 g |
Specificaties
| Standaard PEFC | Nee |
|---|---|
| Standaard FSC | Nee |
| Voedingsnorm | Geschikt voor contact met levensmiddelen |
| Mag in de microgolfoven | Nee |
| Made in France | Neen |
| Recycleerbaar | Ja |
| Recyclage | Nee |
| éénmalig gebruik | Ja |
| Min-max temperatuur | 120 |
| Vetvrij | Ja |
| Diepvriezer compatibel | Neen |
| Composteerbaar | Neen |
| Afbreekbaar | Neen |
| Dichtheid GR/M2 | 60 |
| Mag in de oven | Nee |
| Vorm | Rechthoekig |
| Geschikt voor levensmiddelen | Hete/Koud |
| Familie | VAISSELLE JETABLE |
| Primaire kleur | Blauw |
| Primair materiaal | Intisse |
| Type verpakking | Karton |