Dienblad naturel bamboe 45,7x17,8x3,2cm - per 10
€ 12,69
incl btw
€ 10,49
Excl BTW
€ 12,69
incl btw
€ 10,49
Excl BTW
€ 12,06 incl btw
€ 9,97 Excl BTW
-5% op dit product met RETIF PRO+ - Lidmaatschap 100% terugbetaald tot 31/05/2026
Jaarabonnement voor €39
Meer informatie
• Online niet beschikbaar
Informeer mij wanneer dit product op voorraad is
Verkocht door RETIF en rechtstreeks verzonden door onze leverancier: GARCIA DE POU - 5001
Referentie: 37436
Bamboe dienbladen ontworpen om voedsel en catering, hotel- en cateringaccessoires uit te stallen en te serveren.
Een zeer natuurlijke manier om elk type voedsel of tafelaccessoires te presenteren, zoals bestek, kruiden, enz.
Een zeer natuurlijke manier om elk type voedsel of tafelaccessoires te presenteren, zoals bestek, kruiden, enz.
Referentie: 37436
Bamboe dienbladen ontworpen om voedsel en catering, hotel- en cateringaccessoires uit te stallen en te serveren.
Een zeer natuurlijke manier om elk type voedsel of tafelaccessoires te presenteren, zoals bestek, kruiden, enz.
Een zeer natuurlijke manier om elk type voedsel of tafelaccessoires te presenteren, zoals bestek, kruiden, enz.
Omschrijving
Bamboe dienbladen ontworpen om eten op een natuurlijke manier te presenteren en te serveren.
Deze dienbladen hebben een eenvoudig maar elegant design en zijn van zeer hoge kwaliteit.
Ze zullen hun plaats vinden in alle stijlen van bars en restau
Deze dienbladen hebben een eenvoudig maar elegant design en zijn van zeer hoge kwaliteit.
Ze zullen hun plaats vinden in alle stijlen van bars en restau
Product komt in de kringloop van het verzamelen en sorteren van afval. Dit product is samengesteld uit recyclebaar materiaal waardoor herbruikbare materialen kunnen worden verkregen of energie kan worden geproduceerd.
Geschikt voor contact met levensmiddelen
Onlangs Bekeken Producten
Ontvang direct 5% korting op de volledige RETIF-catalogus en ontdek meer aanbiedingen in ons RETIF PRO+-programma
*Na één jaar eindigt het abonnement automatisch
Bamboe dienbladen ontworpen om voedsel en catering, hotel- en cateringaccessoires uit te stallen en te serveren.
Een zeer natuurlijke manier om elk type voedsel of tafelaccessoires te presenteren, zoals bestek, kruiden, enz.
Een zeer natuurlijke manier om elk type voedsel of tafelaccessoires te presenteren, zoals bestek, kruiden, enz.
Product komt in de kringloop van het verzamelen en sorteren van afval. Dit product is samengesteld uit recyclebaar materiaal waardoor herbruikbare materialen kunnen worden verkregen of energie kan worden geproduceerd.
Geschikt voor contact met levensmiddelen
Omschrijving
Bamboe dienbladen ontworpen om eten op een natuurlijke manier te presenteren en te serveren.Deze dienbladen hebben een eenvoudig maar elegant design en zijn van zeer hoge kwaliteit.
Ze zullen hun plaats vinden in alle stijlen van bars en restau
Afmetingen en gewicht
| Hoogte | 3.2 cm |
|---|---|
| Breedte | 45.7 cm |
| Diepte | 17.8 cm |
| Netto gewicht | 390 g |
Specificaties
| Geschikt voor levensmiddelen | Hete/Koud |
|---|---|
| Vetvrij | Nee |
| Vaatwasser compatibel | Neen |
| Made in France | Neen |
| Mag in de microgolfoven | Nee |
| Aantal compartimenten | 1 |
| Voedingsnorm | Geschikt voor contact met levensmiddelen |
| Standaard FSC | Nee |
| Standaard PEFC | Nee |
| Recycleerbaar | Ja |
| Recyclage | Nee |
| Min-max temperatuur | - 5 / + 70 ° C |
| Gebruik van de verpakking | Presentatie |
| éénmalig gebruik | Nee |
| Geschikt voor meeneemgerechten | Nee |
| Waterproof | Ja |
| Mag in de oven | Nee |
| Afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Neen |
| Diepvriezer compatibel | Neen |
| Ecolabel | Nee |
| Vorm | Rechthoekig |
| Familie | EMBALLAGE TRAITEUR |
| Primaire kleur | Naturel |
| Primair materiaal | Bamboe |
| Type verpakking | Karton |