Deksel voor dienblad Quartz suikerriet wit ref 38779 33x27x5,1cm - per 100
Verkocht per 100 stuks voor € 1,609 per stuk Verkocht per 100 stuks voor € 1,33 per stuk
Verkocht per 100 stuks voor € 1,525 per stuk Verkocht per 100 stuks voor € 1,26 per stuk
Deksel voor Quartz GN1/2 rietenpulpschaal. Clip-on deksel om je voedsel te beschermen en tegelijkertijd op de juiste temperatuur te houden.
Deksel voor Quartz GN1/2 rietenpulpschaal. Clip-on deksel om je voedsel te beschermen en tegelijkertijd op de juiste temperatuur te houden.
Omschrijving
Deksel voor Quartz GN1/2 rietenpulpschaal. Clip-on deksel om je voedsel te beschermen en tegelijkertijd op de juiste temperatuur te houden.
Onlangs Bekeken Producten
Ontvang direct 5% korting op de volledige RETIF-catalogus en ontdek meer aanbiedingen in ons RETIF PRO+-programma
*Na één jaar eindigt het abonnement automatisch
Omschrijving
Deksel voor Quartz GN1/2 rietenpulpschaal. Clip-on deksel om je voedsel te beschermen en tegelijkertijd op de juiste temperatuur te houden.
Documenten
Certificat conformiteAfmetingen en gewicht
| Hoogte | 5 cm |
|---|---|
| Breedte | 26.9 cm |
| Diepte | 32.9 cm |
| Netto gewicht | 64 g |
Specificaties
| Geschikt voor levensmiddelen | Hete/Koud |
|---|---|
| Vetvrij | Ja |
| Made in France | Ja |
| Mag in de microgolfoven | Nee |
| Voedingsnorm | Geschikt voor contact met levensmiddelen |
| Recycleerbaar | Ja |
| Min-max temperatuur | - 18 / + 70 ° C |
| Geschikt voor meeneemgerechten | Ja |
| Herbruikbare | Neen |
| Mag in de oven | Nee |
| Afbreekbaar | Neen |
| Composteerbaar | Neen |
| Diepvriezer compatibel | Ja |
| Vorm | Rechthoekig |
| Familie | EMBALLAGE TRAITEUR |
| Primaire kleur | Transparant |
| Primair materiaal | Polyethyleen |
| Type verpakking | Karton |