Sterilisatiekast voor 10 messen 35,5x20,5x22cm wit metaal
€ 416,95
incl btw
€ 344,59
Excl BTW
€ 416,95
incl btw
€ 344,59
Excl BTW
€ 396,11 incl btw
€ 327,36 Excl BTW
-5% op dit product met RETIF PRO+ - Lidmaatschap 100% terugbetaald tot 31/05/2026
Jaarabonnement voor €39
Meer informatie
Dit product is definitief niet beschikbaar.
Verkocht door RETIF en rechtstreeks verzonden door onze leverancier: GARCIA DE POU - 5001
Referentie: 36303
Kast voor het steriliseren van keukenmessen dankzij de kiemdodende werking.
Capaciteit van 10 messen.
Capaciteit van 10 messen.
Referentie: 36303
Kast voor het steriliseren van keukenmessen dankzij de kiemdodende werking.
Capaciteit van 10 messen.
Capaciteit van 10 messen.
Omschrijving
Geen beschrijving beschikbaar
Onlangs Bekeken Producten
Ontvang direct 5% korting op de volledige RETIF-catalogus en ontdek meer aanbiedingen in ons RETIF PRO+-programma
*Na één jaar eindigt het abonnement automatisch
Kast voor het steriliseren van keukenmessen dankzij de kiemdodende werking.
Capaciteit van 10 messen.
Capaciteit van 10 messen.
Documenten
ProductinformatieAfmetingen en gewicht
| Hoogte | 22 cm |
|---|---|
| Breedte | 35.5 cm |
| Diepte | 20.5 cm |
| Netto gewicht | 5.8 kg |
Specificaties
| Made in France | Neen |
|---|---|
| Voedingsnorm | Niet geschikt |
| Familie | USTENSILE DE CUISINE |
| Primaire kleur | Wit |
| Type verpakking | Karton |