Servet dubbele dot wit 40x32cm rode verpakt zakje 11x25cm - per 300
Verkocht per 300 stuks voor € 0,135 per stuk Verkocht per 300 stuks voor € 0,112 per stuk
Verkocht per 300 stuks voor € 0,133 per stuk Verkocht per 300 stuks voor € 0,11 per stuk
Met deze verzegelde zakken kunnen tafels van tevoren worden voorbereid zonder afbreuk te doen aan de hygiëne van het keukengerei dat klanten nodig
Met deze verzegelde zakken kunnen tafels van tevoren worden voorbereid zonder afbreuk te doen aan de hygiëne van het keukengerei dat klanten nodig
Omschrijving
Onlangs Bekeken Producten
Ontvang direct 5% korting op de volledige RETIF-catalogus en ontdek meer aanbiedingen in ons RETIF PRO+-programma
*Na één jaar eindigt het abonnement automatisch
Met deze verzegelde zakken kunnen tafels van tevoren worden voorbereid zonder afbreuk te doen aan de hygiëne van het keukengerei dat klanten nodig
Omschrijving
ECOLABEL-gecertificeerd product, biologisch afbreekbaar: het valt uiteen in natuurlijke chemische elementen door de werking van biologische en fysische agentia onder bepaalde omgevingsomstandigheden die in de natuur voorkomen.Documenten
Certificat conformiteAfmetingen en gewicht
| Hoogte | 32 cm |
|---|---|
| Breedte | 40 cm |
| Diepte | 0.2 mm |
| Netto gewicht | 10 g |
Specificaties
| Standaard PEFC | Nee |
|---|---|
| Standaard FSC | Nee |
| Voedingsnorm | Geschikt voor contact met levensmiddelen |
| Aantal compartimenten | 1 |
| Made in France | Neen |
| Recycleerbaar | Ja |
| Recyclage | Nee |
| Geschikt voor meeneemgerechten | Ja |
| éénmalig gebruik | Ja |
| Gebruik van de verpakking | Buffetreceptie |
| Vaatwasser compatibel | Neen |
| Vetvrij | Nee |
| Composteerbaar | Neen |
| Afbreekbaar | Ja |
| Dichtheid GR/M2 | 40 + 10 PE |
| Waterproof | Nee |
| Vorm | Rechthoekig |
| Ecolabel | Ja |
| Secundair materiaal | Kraft |
| Familie | VAISSELLE JETABLE |
| Primaire kleur | Wit |
| Primair materiaal | Watten |
| Type verpakking | Karton |