Rietje verpakte flexibele met strepen ø0,60x20cm assortiment papier - per 6000
Verkocht per 6000 stuks voor € 0,012 per stuk Verkocht per 6000 stuks voor € 0,01 per stuk
Verkocht per 6000 stuks voor € 0,012 per stuk Verkocht per 6000 stuks voor € 0,01 per stuk
Geschikt voor alle soorten dranken.
Onmisbaar voor afhaalrestaurants, restaurants, bars, nachtclubs, evenementen
Geschikt voor alle soorten dranken.
Onmisbaar voor afhaalrestaurants, restaurants, bars, nachtclubs, evenementen
Omschrijving
Onlangs Bekeken Producten
Ontvang direct 5% korting op de volledige RETIF-catalogus en ontdek meer aanbiedingen in ons RETIF PRO+-programma
*Na één jaar eindigt het abonnement automatisch
Geschikt voor alle soorten dranken.
Onmisbaar voor afhaalrestaurants, restaurants, bars, nachtclubs, evenementen
Omschrijving
Grote keuze aan kleuren Materiaal : papierDocumenten
Certificat conformiteAfmetingen en gewicht
| Hoogte | 20 cm |
|---|---|
| Breedte | 6 mm |
| Diepte | 6 mm |
| Netto gewicht | 2 g |
Specificaties
| Standaard PEFC | Nee |
|---|---|
| Standaard FSC | Nee |
| Voedingsnorm | Geschikt voor contact met levensmiddelen |
| Mag in de microgolfoven | Nee |
| Made in France | Neen |
| Recycleerbaar | Ja |
| Recyclage | Nee |
| éénmalig gebruik | Ja |
| Min-max temperatuur | 180 |
| Vetvrij | Nee |
| Diepvriezer compatibel | Neen |
| Composteerbaar | Neen |
| Afbreekbaar | Ja |
| Mag in de oven | Nee |
| Vorm | Langwerpige |
| Ecolabel | Nee |
| Geschikt voor levensmiddelen | Hete/Koud |
| Familie | VAISSELLE JETABLE |
| Primaire kleur | Diverse kleuren |
| Primair materiaal | Papier |
| Type verpakking | Karton |