Rietje rechte fruit ø0,60x23cm naturel kraft - per 24
Verkocht per 100 stuks voor € 0,131 per stuk Verkocht per 100 stuks voor € 0,108 per stuk
Verkocht per 100 stuks voor € 0,121 per stuk Verkocht per 100 stuks voor € 0,10 per stuk
Geschikt voor alle soorten dranken.
Onmisbaar voor afhaalrestaurants, restaurants, bars, nachtclubs, evenementen
Geschikt voor alle soorten dranken.
Onmisbaar voor afhaalrestaurants, restaurants, bars, nachtclubs, evenementen
Omschrijving
Onlangs Bekeken Producten
Verjaardagsaanbieding - 100% terugbetaald lidmaatschap
*Na één jaar eindigt het abonnement automatisch
Geschikt voor alle soorten dranken.
Onmisbaar voor afhaalrestaurants, restaurants, bars, nachtclubs, evenementen
Omschrijving
Grote keuze aan kleuren Materiaal : papierDocumenten
ProductinformatieAfmetingen en gewicht
| Hoogte | 23 cm |
|---|---|
| Breedte | 6 mm |
| Diepte | 6 mm |
| Netto gewicht | 3 g |
Specificaties
| Voedingsnorm | Geschikt voor contact met levensmiddelen |
|---|---|
| Recycleerbaar | Ja |
| éénmalig gebruik | Ja |
| Afbreekbaar | Ja |
| Vorm | Langwerpige |
| Familie | VAISSELLE JETABLE |
| Primaire kleur | Naturel |
| Primair materiaal | Kraft |
| Type verpakking | Zakje |

