Rietje met strepen met lepel ø0,8x21cm assortiment papier - per 100
Verkocht per 100 stuks voor € 0,11 per stuk Verkocht per 100 stuks voor € 0,091 per stuk
Verkocht per 100 stuks voor € 0,097 per stuk Verkocht per 100 stuks voor € 0,08 per stuk
Geschikt voor alle soorten dranken.
Onmisbaar voor afhaalrestaurants, restaurants, bars, nachtclubs, evenementen
Geschikt voor alle soorten dranken.
Onmisbaar voor afhaalrestaurants, restaurants, bars, nachtclubs, evenementen
Omschrijving
Onlangs Bekeken Producten
Verjaardagsaanbieding - 100% terugbetaald lidmaatschap
*Na één jaar eindigt het abonnement automatisch
Geschikt voor alle soorten dranken.
Onmisbaar voor afhaalrestaurants, restaurants, bars, nachtclubs, evenementen
Omschrijving
Grote keuze aan kleuren Materiaal : papierDocumenten
ProductinformatieAfmetingen en gewicht
| Hoogte | 21 cm |
|---|---|
| Breedte | 8 mm |
| Diepte | 8 mm |
| Netto gewicht | 3 g |
Specificaties
| Standaard PEFC | Nee |
|---|---|
| Standaard FSC | Nee |
| Voedingsnorm | Geschikt voor contact met levensmiddelen |
| Mag in de microgolfoven | Nee |
| Made in France | Neen |
| Recycleerbaar | Ja |
| Recyclage | Nee |
| éénmalig gebruik | Ja |
| Min-max temperatuur | 180 |
| Vetvrij | Nee |
| Diepvriezer compatibel | Neen |
| Composteerbaar | Neen |
| Afbreekbaar | Ja |
| Mag in de oven | Nee |
| Vorm | Langwerpige |
| Ecolabel | Nee |
| Gratis staal | Ja |
| Geschikt voor levensmiddelen | Hete/Koud |
| Familie | VAISSELLE JETABLE |
| Primaire kleur | Diverse kleuren |
| Primair materiaal | Papier |
| Type verpakking | Zakje |

