Pot rPET 375ml Ø11,7x6cm - per 32
Verkocht per 32 stuks voor € 0,226 per stuk Verkocht per 32 stuks voor € 0,187 per stuk
Verkocht per 32 stuks voor € 0,206 per stuk Verkocht per 32 stuks voor € 0,17 per stuk
Let op: niet oven- of magnetronbestendig.
Let op: niet oven- of magnetronbestendig.
Omschrijving
Ronde pot van gerecycled en recyclebaar plastic, geschikt voor cateraars en alle professionals in de voedingsmiddelenindustrie. Voor het transporteren van een salade, een gerecht of een afhaalmaaltijd. Voegt waarde toe aan je eten dankzij de 100% transparantie van de pot. Zeer goed bestand tegen druk, stoten en vet, om gerechten te transporteren, zelfs als ze in olie gedrenkt zijn, zoals antipastis. Deksel apart verkrijgbaar (ref.37749).
Onlangs Bekeken Producten
Verjaardagsaanbieding - 100% terugbetaald lidmaatschap
*Na één jaar eindigt het abonnement automatisch
Let op: niet oven- of magnetronbestendig.
Omschrijving
Ronde pot van gerecycled en recyclebaar plastic, geschikt voor cateraars en alle professionals in de voedingsmiddelenindustrie. Voor het transporteren van een salade, een gerecht of een afhaalmaaltijd. Voegt waarde toe aan je eten dankzij de 100% transparantie van de pot. Zeer goed bestand tegen druk, stoten en vet, om gerechten te transporteren, zelfs als ze in olie gedrenkt zijn, zoals antipastis. Deksel apart verkrijgbaar (ref.37749).
Documenten
Certificat conformiteAfmetingen en gewicht
| Hoogte | 6 cm |
|---|---|
| Breedte | 11.7 cm |
| Diepte | 11.7 cm |
| Netto gewicht | 5 g |
Specificaties
| Geschikt voor levensmiddelen | Hete/Koud |
|---|---|
| Vetvrij | Ja |
| Vaatwasser compatibel | Neen |
| Made in France | Neen |
| Mag in de microgolfoven | Nee |
| Aantal compartimenten | 1 |
| Voedingsnorm | Geschikt voor contact met levensmiddelen |
| Recycleerbaar | Ja |
| Recyclage | Ja |
| Min-max temperatuur | - 10 / + 70 ° C |
| éénmalig gebruik | Ja |
| Min % gerecycleerd materiaal | 100% |
| Waterproof | Ja |
| Mag in de oven | Nee |
| Vorm | Rond |
| Afbreekbaar | Neen |
| Composteerbaar | Neen |
| Inhoud (cl) | 37.5 |
| Deksel | Optionele deksel |
| Familie | EMBALLAGE SNACKING |
| Primaire kleur | Transparant |
| Primair materiaal | Polyethyleen |
| Type verpakking | Karton |

