Servet 1/4 airlaid 50x50cm ivoor - per 500
Verkocht per 500 stuks voor € 0,273 per stuk Verkocht per 500 stuks voor € 0,226 per stuk
Verkocht per 500 stuks voor € 0,242 per stuk Verkocht per 500 stuks voor € 0,20 per stuk
Omschrijving
Onlangs Bekeken Producten
Verjaardagsaanbieding - 100% terugbetaald lidmaatschap
*Na één jaar eindigt het abonnement automatisch
Documenten
Certificat conformiteAfmetingen en gewicht
| Hoogte | 1 mm |
|---|---|
| Breedte | 50 cm |
| Diepte | 50 cm |
| Netto gewicht | 13 g |
Specificaties
| Standaard PEFC | Ja |
|---|---|
| Voedingsnorm | Geschikt voor contact met levensmiddelen |
| Vouwen | 1/4 |
| éénmalig gebruik | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| Afbreekbaar | Ja |
| Dichtheid GR/M2 | 55 |
| Vorm | Vierkant |
| Grootte van servet | 50x50cm |
| Familie | VAISSELLE JETABLE |
| Primaire kleur | Ivoor |
| Primair materiaal | Airlaid |
| Type verpakking | Karton |

