Navulmes voor stalen grill raclette 12,8x7,7cm zilver staal
€ 10,15
incl btw
€ 8,39
Excl BTW
€ 10,15
incl btw
€ 8,39
Excl BTW
€ 9,14 incl btw
€ 7,55 Excl BTW
Verjaardagsaanbieding - 100% terugbetaald lidmaatschap
Geniet van een korting van 5%
10% en exclusieve aanbiedingen, voor €39 excl. btw per jaar.
Meer informatie
• Online niet beschikbaar
Informeer mij wanneer dit product op voorraad is
Verkocht door RETIF en rechtstreeks verzonden door onze leverancier: GARCIA DE POU - 5001
Referentie: 37541
Onmisbaar gereedschap voor het schoonmaken van de inrichting, kantoren, zaken, enz.
Referentie: 37541
Onmisbaar gereedschap voor het schoonmaken van de inrichting, kantoren, zaken, enz.
Omschrijving
Vervangend stalen mes voor grillschraper.
Onlangs Bekeken Producten
Verjaardagsaanbieding - 100% terugbetaald lidmaatschap
*Na één jaar eindigt het abonnement automatisch
Onmisbaar gereedschap voor het schoonmaken van de inrichting, kantoren, zaken, enz.
Omschrijving
Vervangend stalen mes voor grillschraper.Afmetingen en gewicht
| Hoogte | 7.7 cm |
|---|---|
| Breedte | 12.8 cm |
| Diepte | 1 mm |
| Netto gewicht | 72 g |
Specificaties
| Ecolabel | Nee |
|---|---|
| Made in France | Neen |
| Voedingsnorm | Niet geschikt |
| Familie | HYGIENE ET ENTRETIEN |
| Primaire kleur | Grijs |
| Primair materiaal | Staal |
| Type verpakking | Pakje |

