Koffiepot in roestvrij staal 600ml 12,3cm
€ 37,26
incl btw
€ 30,79
Excl BTW
€ 37,26
incl btw
€ 30,79
Excl BTW
€ 35,39 incl btw
€ 29,25 Excl BTW
-5% op dit product met RETIF PRO+ - Lidmaatschap 100% terugbetaald tot 31/05/2026
Jaarabonnement voor €39
Meer informatie
Dit product is definitief niet beschikbaar.
Verkocht door RETIF en rechtstreeks verzonden door onze leverancier: GARCIA DE POU - 5001
Referentie: 36125
Koffiepot voor bediening aan tafel
In roestvrij staal om de koffie warm te houden
Eenvoudig schoon te maken
Verkrijgbaar in 2 maten
In roestvrij staal om de koffie warm te houden
Eenvoudig schoon te maken
Verkrijgbaar in 2 maten
Referentie: 36125
Koffiepot voor bediening aan tafel
In roestvrij staal om de koffie warm te houden
Eenvoudig schoon te maken
Verkrijgbaar in 2 maten
In roestvrij staal om de koffie warm te houden
Eenvoudig schoon te maken
Verkrijgbaar in 2 maten
Omschrijving
Geen beschrijving beschikbaar
Geschikt voor contact met levensmiddelen
Onlangs Bekeken Producten
Ontvang direct 5% korting op de volledige RETIF-catalogus en ontdek meer aanbiedingen in ons RETIF PRO+-programma
*Na één jaar eindigt het abonnement automatisch
Koffiepot voor bediening aan tafel
In roestvrij staal om de koffie warm te houden
Eenvoudig schoon te maken
Verkrijgbaar in 2 maten
In roestvrij staal om de koffie warm te houden
Eenvoudig schoon te maken
Verkrijgbaar in 2 maten
Geschikt voor contact met levensmiddelen
Documenten
ProductinformatieAfmetingen en gewicht
| Hoogte | 16 cm |
|---|---|
| Breedte | 12.3 cm |
| Diepte | 12.3 cm |
| Netto gewicht | 410 g |
Specificaties
| Capaciteit (l) | 0.600 |
|---|---|
| Made in France | Neen |
| Voedingsnorm | Geschikt voor contact met levensmiddelen |
| Heet wateruitgang | Ja |
| Familie | MATERIEL DE CONSERVATION |
| Primaire kleur | Zilver |
| Primair materiaal | Inox |
| Type verpakking | Zakje |