Druppelvanger voor wijnglazen ø9cm wit papier - per 1000
Verkocht per 1000 stuks voor € 0,02 per stuk Verkocht per 1000 stuks voor € 0,017 per stuk
Verkocht per 1000 stuks voor € 0,024 per stuk Verkocht per 1000 stuks voor € 0,02 per stuk
Omschrijving
Onlangs Bekeken Producten
Verjaardagsaanbieding - 100% terugbetaald lidmaatschap
*Na één jaar eindigt het abonnement automatisch
Omschrijving
Kleur : Wit Materiaal : papierDocumenten
ProductinformatieAfmetingen en gewicht
| Hoogte | 2 mm |
|---|---|
| Breedte | 9 cm |
| Diepte | 9 cm |
| Netto gewicht | 1 g |
Specificaties
| Standaard FSC | Nee |
|---|---|
| Voedingsnorm | Geschikt voor contact met levensmiddelen |
| Mag in de microgolfoven | Nee |
| Made in France | Neen |
| Recycleerbaar | Ja |
| Recyclage | Nee |
| éénmalig gebruik | Ja |
| Min-max temperatuur | 180 |
| Vetvrij | Nee |
| Diepvriezer compatibel | Neen |
| Composteerbaar | Neen |
| Afbreekbaar | Neen |
| Mag in de oven | Nee |
| Vorm | Rond |
| Ecolabel | Nee |
| Geschikt voor levensmiddelen | Hete/Koud |
| Familie | VAISSELLE JETABLE |
| Primaire kleur | Wit |
| Primair materiaal | Papier |
| Type verpakking | Zakje |

