Bord ovaal 25,5x18 cm groen melamine - per 15
Verkocht per 15 stuks voor € 7,985 per stuk Verkocht per 15 stuks voor € 6,599 per stuk
Verkocht per 15 stuks voor € 7,587 per stuk Verkocht per 15 stuks voor € 6,27 per stuk
Omschrijving
Materiaal : Melanine
Onlangs Bekeken Producten
Ontvang direct 5% korting op de volledige RETIF-catalogus en ontdek meer aanbiedingen in ons RETIF PRO+-programma
*Na één jaar eindigt het abonnement automatisch
Omschrijving
Kleur : GroenMateriaal : Melanine
Documenten
ProductinformatieAfmetingen en gewicht
| Hoogte | 5 mm |
|---|---|
| Breedte | 25.5 cm |
| Diepte | 18 cm |
| Netto gewicht | 186 g |
Specificaties
| Vetvrij | Ja |
|---|---|
| Vaatwasser compatibel | Ja |
| Made in France | Neen |
| Mag in de microgolfoven | Nee |
| Voedingsnorm | Geschikt voor contact met levensmiddelen |
| Recycleerbaar | Ja |
| Recyclage | Nee |
| éénmalig gebruik | Nee |
| Herbruikbare | Ja |
| Mag in de oven | Nee |
| Afbreekbaar | Neen |
| Composteerbaar | Neen |
| Diepvriezer compatibel | Neen |
| Vorm | Rechthoekig |
| Familie | EMBALLAGE TRAITEUR |
| Primaire kleur | Groen |
| Primair materiaal | Melamine |
| Type verpakking | Zakje |